Agiliway

Agiliway – міжнародна компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення та IT-сервісів. Офіси компанії розміщено в Остіні, штат Техас (США), Кракові (Польща), у Львові, Чернівцях та Івано-Франківську (Україна). Agiliway було засновано у 2015 році групою експертів, які працюють у сфері ІТ вже понад два десятиліття і сьогодні команда Agiliway складає уже понад 230 спеціалістів. 

Ми надаємо послуги у сфері розробки програмного забезпечення та консалтингу, будуємо веб і мобільні застосунки, рішення в напрямках BI, Big Data, тестування і контролю якості. Портфоліо компанії налічує проєкти для сфер охорони здоров’я, фінансових технологій, онлайн-навчання, торгівлі, благодійних та неприбуткових організацій, медіа, логістики, готельно-ресторанного бізнесу та ін. А клієнти звертаються до нас з найрізноманітніших куточків світу, серед яких: США, Німеччина, Великобританія, Ірландія, Норвегія, Ізраїль, Австралія, Данія, Франція, Греція, Швейцарія. 

В Agiliway ми прагнемо постійного росту і розвитку. Аби ставати ще кращими, ми пройшли сертифікацію ISO 27001:2013, яка додатково підтверджує високий рівень безпеки та управління даними у компанії, а також були визнаними Золотими Партнерами Microsoft. 

Наша основна мета – допомагати нашим клієнтам втілювати їхні ідеї в життя, розвивати їхній бізнес і ставати лідерами ринку.  В процесі розробки та консалтингу ми використовуємо величезний потенціал та досвід України в ІТ-сфері. Всі наші здобутки – це заслуга нашої неймовірної команди, чия відданість і наполегливість дозволили створити гармонійне і професійне середовище.