Site: https://asd.team/

Phone: +380993852970

Email: hr@asd.team

Команда ASD Team забезпечує індивідуальну розробку програмного забезпечення продуктів для сфери Travel and Hospitality. Ми допомагаємо нашим клієнтам виводити на ринок цінні продукти за допомогою розробки програмного забезпечення в поєднанні з технологічною досконалістю та галузевим досвідом. Наші реально круті розробники JS, Java, PHP, .Net разом із командами QA, бізнес-аналітиками та менеджерами забезпечують необхідну якість.

Наші клієнти знають, що ми дбаємо про їхні потреби та продукт, адже ми не просто пишемо код, а проходимо з ними кожен етап циклу розробки продукту. Завдяки цьому, ми можемо похвалитися роботою з Google, Marriott, Booking та ін. Наші співробітники знають, що вони отримують можливість працювати з командою професіоналів-ентузіастів, їхні ідеї цінують, а їх розвиток заохочується. І так, наші люди – наша цінність.

Отже, ASD Team – це перш за все про повагу. Це повага до наших проєктів і програмування загалом, наших клієнтів і наших колег. Добре, що ця повага взаємна. Важко знайти баланс між ефективністю та актуальністю, доброзичливістю та вимогливістю. Ми зробили наші перші кроки у 2007 році й з того часу ми експериментуємо, щоб знайти свій шлях до нашої спільної візії.