Site: valtech.com

tel: +38 044 9559 065

Email: ua.info@valtech.com

Valtech – міжнародна діджитал агенція, що спеціалізується на технологіях, інноваціях, маркетингу та дизайні рішень на всіх етапах життєвого циклу бізнеса клієнта.
Компанія існує з 1993 року і на сьогодні налічує понад 3 000 консультантів: розробників, стратегів, маркетологів та дизайнерів на 5 континентах, в 15 країнах та 45 офісах.
Ми проєктуємо та підтримуємо цифрові рішення для таких світових лідерів, як L’Oréal, Lufthansa, Heineken, Philips, Audy, Apoteket, Jabra, BBC.
З 2012 р. в Україні наші консультанти створюють та кастомізують рішення на таких CMS та e-commerce платформах як Salesforce Commerce Cloud, Magento Adobe, Commercetools, Episerver, Sitecore, SAP Hybris та inRiver. Понад 200+ талантів знаходяться у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Ужгороді, Харкові, Чернівцях та Чернігові.
Люди – серце нашої компанії та ключ до успішних проєктів. Як одна сім’я, ми будуємо нашу взаємодію на трьох китах-цінностях: сміливість, турбота та співпраця. Прагнення ділитися знаннями та досвідом, взаємна допомога та підтримка, сміливість до нових рішень – те, що надихає нас кожного дня ставати кращими.
Кожен із нас прагне трансформувати бізнеси наших клієнтів, орієнтуючись на їх цілі та пріоритети. Зрештою, наша головна мета – взаємне задоволення клієнта та консультанта від співпраці та кінцевого результату.
Ми – це насамперед люди. Ми є Valtech.
#wearevaltech